Příručka správného blogera - úvod

23. října 2016 v 16:18 | Remi |  Příručka správného blogera

Zdravím vás :)
V minulém článku jsem psala, že by každou neděli mohl vycházet nějaký článek. A že to nebude ledajaký článek.

První volbou bylo každou neděli přidat kapitolu k Ashley. Ale po tom, co se mi třikrát restartoval počítač a kapitola se smazala mi došlo, že tudy cesta nevede a povídky budu přidávat nepravidelně. Volba č.2 padla na Adventní kalendář, ale v říjnu... No zase to nebylo ono. :D A tak vítězí šťastná trojka aneb přivítejte tu Příručku správného blogera!


Milí blogeři, milé blogerky, milí Čtenáři, milé Čtenářky, vítejte u úvodu "Příručky správného blogera".

Příručka správného blogera (dále jen PSB) bude rozdělena na několik částí, které se vzájemně proplétají, doplňují, protiřečí si a nepochybně obsahují mnoho chyb. Ovšem společně tvoří jakýsi ucelený a snad i poměrně přesný návod, jak vést blog. Nebo spíše, jak bych ho vedla já. Celé toto dílo je na míle daleko od mých ostatních článků, takže se příliš nelekejte, že se tu nikde nepotuluje chlapec s jizvou ve tvaru blesku a jemu podobní ;)

Remi si je plně vědoma toho, že příručka je místy značně neúplná a nepřesná. Zkušený pozorovatel by také mohl odhalit prvky parodie. Proto berme toto dílo s nadhledem a užijme si každé písmenko! :)

Celím dílem Vás budou provázet dvě osoby. Za blogery to bude Remi a za čtenáře doufám někdy připojí svůj názor Miki. Miki také patří můj hluboký obdiv a nesmírný dík, že se odvážila toto dílo přečíst a opravit většinu chyb, které Remi stihla napáchat. Děkuju Miki! :D (A už jsem se naučila ukončovat věty něčím jiným než smajlíkem! *hrdě se tlemí na všechny světové strany*)

Můj další dík patří Abi, stelle, Sof a Belle, které mě -byť nevědomky- na tento nápad přivedly. :)

My - jakožto blogeři, jsme zde v roli nelítostného lovce. Není nám líto trávit mnoho a mnoho volného času na tom bojovém poli, zvaném internet. Trápíme naše mozkové závity a vymýšlíme taktiku.

Naším lovištěm je blog.cz, naší kořistí jsou Čtenáři. Vezměme proto do ruky myš a vyrazme po stopách čtenáře. Lov začíná.

V první části PSB se dozvíte něco bližšího o druhu "Čtenář Blogerův", někdy nazýván též "Čtenařík netový". Dozvíte se také, jak s ním zacházet, čím ho přilákat, jak ho odchytit a konečně, jak o něj správně pečovat.

_______________________________________________________________________
Tak co na to říkáte? Na zabití nedělního odpoledne to jde, ne?
Jestli jste dočetli až sem, zanechte koment a poputujte zase o dům dál... ;o)
Budu moc ráda za váš názor!


Jinam? No.1 →
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Hliník se odstěhoval do Humpolce. Ty jsi pořád tady?

Jo! Klik!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.