Už jsme tu rok :)

23. května 2017 v 15:02 | Remi & Emily |  Oznamy

Táááák, po tři dny se radujte, Remi a Emily už tady jsou přesně 365 dnů! :D


I za Emily, která to se mnou nepíše, bych vám všem chtěla moc poděkovat. Já vím, zní to extrémně klišoidně, ale taky to přesně tak je. Bez vás bychom to dávno zabalily... :)
Už asi měsíc přemýšlím, jak tuhle "událost" zapsat do historie. Posledním záchranným bodem mi byla Miki (děkuju!). Roční výročí je prý možnost naslibovat hory doly, vypočítat, co se stalo/nestalo, a nakonec to celé nějak shrnout. A přesně tak to taky udělám, takže si obrňte nervy trpělivostí (nebo čokoládou) a jde se na to! :D

Primární impuls k založení remily byl sice čistě ""literární"", ale postupem času se k němu nepatrně přidala i grafika a knihy. Právě tyhle dvě věci se budu snažit do budoucna rozvíjet víc. Pokusím se vám toho moc nenaslibovat. :) V plánu nemám nic moc nového, ale naopak budu zkoušet dodělat všechny resty, které tu mám.

Harry Potter Wedding Cake More:

S Blog.cz jsem si zažila světlé i stinné chvilky. Vy, co tež blogujete mě jistě chápete. :) Co už je asi patrné, náš blog byl založen 23. 5. 2016. Den na to byl přidán první článek s mou vůbec první krátkou povídkou a obrázkem Emily. Od té doby jsme celkem přidaly "neuvěřitelných" 105 článků. Několikrát jsme změnily design a pokusem omylem jsem se tak naučila s mnoha grafickými programy alespoň trochu zacházet. Nejméně jste nás tu viděli v březnu a v srpnu (po třech). Naopak nejaktivnější jsme byly v prosinci minulého roku (22) s Adventním kalendářem.

Coby shrnutí by to snad mohlo stačit. Prostě a jednoduše, ten rok tu byl úplně skvělý. :) Za ten rok jsem se hodně změnila. Byť ne osobně, potkala jsem spoustu skvělých lidí, kteří mě změnili. Díky tomu jsem si vytvořila hodně názorů, našla oblíbenou hudbu a třeba i změnila písmo. Postupně se učím jakés takés odpovědnosti, trénuju vyjadřování a prožila jsem spoustu příběhů. Velké díky za to patří mnoha lidem. Paddy, Kristen, Raja Luthriela, Sof a holky Sosačky jsou jen někteří z nich. Ještě jednou vám tedy všem děkuju. Náhodným návštěvníkům, stálým čtenářům, těm, co komentují i těm, kteří jen v tichosti sledují. Doufám, že naše působení zde vám někdy zvedne náladu nebo třeba zpříjemní deštivé odpoledne. Snad se tu budeme potkávat ještě mnoho let. :) A... Ehm... Příští rok budu originálnější. (Čestné Pobertovské! :))

FRAME THIS!!!! Printable Harry Potter quote, I solemnly swear that I am up to no good. Download here: http://oktoberdots.nl/harry-potter-printables/solemnlyswear.pdf:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kristen Kristen | Web | 27. května 2017 v 10:56 | Reagovat

Gratulujem k prvému roku! Ono ten blog je ako dieťa staráš sa oňho rozvíjaš ho a robíš tým radosť sebe, iným :D Dobre možno to nie je ako dieťa ale pre blogera je to dôležité miesto. Teším sa na ďalší rok na vašom blogu

2 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 10. června 2017 v 15:12 | Reagovat

Tak to ti gratuluji. A zároveň mě hodně překvapilo, že jsi mě v článku zmínila. Vždyť nejsem zas tak častý čtenář. Jsem lempl, co tu už možná měsíc nebyl. :D

3 Rogue Rogue | Web | 13. června 2017 v 19:34 | Reagovat

Každé narozeniny blogu jsou něčím skvělým a obdivuhodným. Moc gratuluji a přeji hodně sil a úspěchů do budoucna! :-)

4 Sof Sof | 19. června 2017 v 13:34 | Reagovat

Gratuluju! Snad jich bude co nejvíc :) jste super holky! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama