Dva cvoci v tunelu | Remi #2

28. srpna 2017 v 10:51 | Remi |  Dva cvoci v tunelu
Ahoj,
jak vidíte, ještě jsem neumřela. Zato blog vypadá, že k tomu nemá moc daleko. Jeden článek za měsíc a návštěvnost 10lidí/týden je dost špatné skóre... Asi poprvé se pokouším o vážný článek. Prázdninová pauza skončila a to je přece důvod k oživování! Proto jsou tady:I dnešní díl se bude zabývat informacemi do budoucna. Konkrétně resty. Ano, je to tak. Rozhodla jsem se podívat pravdě do očí a sepsat zde všechno, co jsem Vám kdy slíbila a nedodržela. Ke každému restu napíšu, má-li šanci na splnění. Neberte to jako výmluvy nebo omluvy, ale jako informace. Nebo místopřísežné prohlášení, že to, co je zde se opravdu splní. Přečetla jsem si všechny články od založení blogu a narazila jsem na několik věcí. Jak to tedy je? :)

1. Povídky na přání
Povídky na přání byly zadány dvě a ani jedna zatím není sepsaná. Ehm, byla jsem líná, ale pustím se do toho. Jestli si chcete taky přát povídku, pište pod tento článek (odkaz). O kratší povídku (konkrétně slova na drabble) si můžete napsat zde (odkaz).

2. Povídka Ashley Roux
Ani se mi to nechce říkat nahlas (psát), ale tohle začalo fakt dávno. Ani s Ashley nekončím, ale musím ji předělat. Korektura chce trochu práce a něco nového k Ashley tedy bude v říjnu. Ne dřív, ne později. :)

3. Úplňková povídka
Původně mělo jít o součást Adventního kalendáře. Povídku jsem dopsala, ale rozhodla jsem se ji nezveřejnit. Možná vás někdy potkalo, že výtvor znamenal něco pro vás. Jen pro vás a pro nikoho jiného. :) A takhle to mám s úplňkovou. Sepsaná do šuplíku, a taky tam zůstane.

4. 10 + 1 days challenge
Povídání o postavách jsem začala minulý měsíc a nyní v srpnu to trochu umlklo. Ono se to zase ozve. Příští články budou právě dokončení projektu. Jen budou kratší, než ty první.

5. Víc povídek ze Záchranné stanice Záporných postav
Co je ZSZP? Dozvíte se Zde (odkaz). Ale odpověď je jasná jako den. Ano! K ZSZP určitě bude něco víc. Tyhle povídky jsou totiž neskutečně oddechové a baví mě je psát.

6. Obrázky
Jedna z věcí, co jsem tu vždy slibovala, byly obrázky. Obrázky, většinou k povídkám, které by kreslila Emily, druhá adminka tohohle blogu. Už od začátku se zde Emily moc neukazuje. Loni na jaře jsme spolu vymyslely jednu básničku a Emily nakreslila nějaké obrázky. Pár dalších obrázků bylo letos na jaře, ale vím, že ji to moc nebaví. Vždycky jsem ji do toho tak trochu nutila, ale blog je přece o zábavě. Takže můžu směle říct, že jestli budou obrázky, bude jich poskrovnu (ale zato úžasné kvality). :)

7. Theresa a tajemství rostlin
K této povídce jsem se upsala kdysi dávno, když se blog rozjížděl. Nikdy jsem k ní ale nenapsala ani čárku. V plánu tedy není.
Nyní máme tedy mezi sebou jasno. :) Další věc se skrývá v nástěnce. Tam se můžete dozvědět, že plánuju nový design. Je to tak, na dess se chystám. Bude tak trochu podzimní/jarní, ale spíš neutrálně laděný. Bude tady do prosince a potom na jaře. Proto vás prosím o vyplnění dotazníku, který tu už jednou byl. Chci hezký, funkční a hlavně praktický design, co se bude líbit Vám, čtenářům. Vyplnění vám zabere jen chvilku, ale mně moc pomůže. :)

Dotazník naleznete ZDE.

Děkuji vám za spolupráci (tedy za přečtení dnešního článku). :) Určitě to nebylo moc zábavné, ale někdy se holt rekonstrukce udělat musí. Mějte se krásně, užívejte poslední dny prázdnin. Nashle u dalšího článku. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 axovfaihosoge axovfaihosoge | E-mail | 12. srpna 2018 v 7:23 | Reagovat

http:/// - .ankor <a href="http:///">.ankor</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.