Day #8 | Postava, kterou chci potkat

18. září 2017 v 14:00 | Remi |  Challenges accepted, Tagy taky


Zdravím,
dnes se vám pokusím něco napsat o tom, kterou postavu bych ráda potkala. Určitě nejsem jediná, kdo měl někdy sen potkat svou oblíbenou postavu, ať už z filmu, knihy nebo z vlastních světů. :)
Problém spočívá v tom, že jak sem do každého dne začala rvát několik postav najednou, ušila jsem si na sebe pěknou boudu. Jak to tak vidím, postavy, které bych chtěla potkat nejvíce jsem už umístila a opakovat by se nemělo cenu. Tak já je jen zrychleně shrnu a budu pokračovat jinými, které jsou sice na vzdálenějších příčkách, ale setkání s nimi by taky nebylo k zahození. Slunce svítí dál. :)
Související obrázek
1) Shrnutí
Remus a Sirius byli zmíněni už mockrát. Vinnetou a Old Shatterhand taky. I Artemis Fowl, Malý strom a vůbec všichni z minulých dnů krom neoblíbených postav. Zajímavostí (nebo samozřejmostí? Jak je to u vás?) je, že nikoho z těchto postav bych nechtěla potkat v kavárně, v kině apod. Chtěla bych se s nimi setkat v jejich "domovském světě". Tj. Zamávat si hůlkou nebo se proběhnout za úplňku s Poberty, stát po boku Old Shatterhanda a Vinnetoua na Divokém západě nebo se proletět na vesmírné lodi s Indikátorem. Uznejte, že tihle všichni by v kavárně ztratili svoje kouzlo (Ano, i Sirius. Tečka. :))

Pro mě je to jeden ze znaků "dobré knihy", že bych ty lidi/zvířata/atd. chtěla vidět. Tedy kromě případů, kdy bych je mohla leda tak pořádně kopnout... A i tací by se našli. Někdy je to ale tak půl napůl:

Související obrázek

2) Dorian Gray
Jeden příklad za všechny, a sice Dorian. To je přesně takové ano a ne. Já mám Obraz Doriana Graye moc ráda (závislák, závislák, závislák!) -celou tu atmosféru, jeho proměnlivou osobnost a samotný nápad s obrazem. Ehm, ale potkat Doriana někdy večer v temné uličce by bylo přece jen o nervy... :D Stejně tak bych se chtěla setkat i s lordem Henrym, miluju ten cynismus... ♫♪♫

To by bylo pro tento meeting všechno. A s kým plánujete své setkání vy? Pro dnešek děkuju za pozornost a těším se u dalšího dílu. :)


Day #7Jinam?Day #9
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Hliník se odstěhoval do Humpolce. Ty jsi pořád tady?

Jo! Klik!

Komentáře

1 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 19. září 2017 v 0:44 | Reagovat

Že bych si taky udělala takovou knižní výzvu? Mohlo by to být zajímavé.
Jinak Doriana Graye jsem si vždycky chtěla přečíst. Ale ještě jsem se k tomu nedostala.

2 Remi Remi | 19. září 2017 v 14:00 | Reagovat

[1]: Jestli máš čas/chuť tak určitě výzvu taky zkus. :) A Doriana můžu fakt doporučit, jen to asi nesedne každému...

3 Rogue Rogue | Web | 20. září 2017 v 16:05 | Reagovat

Taky mě napadá spoustu postav, se kterými bych se chtěla potkat! :) A tuším, že pro mě by Sirius neztratil kouzlo ani v té kavárně!
Dorian Gray je moje oblíbená kniha, ale potkat bych ho s největší pravděpodobností nechtěla!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama